preloader

Zabiegi: Antycellulitowa czekolada

Czekoladowy Relax

Czekolada obfituje w żelazo, cynk, magnez, wapń oraz teobrominę i kofeinę. Substancje te pobudzają krążenie krwi w skórze, wiążą w niej wodę i wygładzają cerę. Użyte w kosmetykach masło z kakao doskonale pielęgnuje i wzmacnia skórę, a także opóźnia procesy jej starzenia. Pachnący słodyczą i gorącą czekoladą masaż w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój, odpręża i nastawia pozytywnie do życia. Dzieje się tak, ponieważ czekolada wyzwala endorfiny - hormony szczęścia. Ponadto zabieg ten redukuje objawy zmęczenia i stresu.

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczynamy peelingiem ciała z delikatnym masażem przez około 35 min., po tym czasie peeling zostaje zmyty (prysznic). Następnie nałożona zostaje maska czekoladowa. Po nałożeniu maski, ciało owinięte zostaje folią na ok. 20 min. Po upływie tego czasu maska zostaje zmyta ciepłą wodą(prysznic). Na zakończenie w ciało wmasowany zostaje balsam czekoladowy z L-karnityną. Czas trwania około 90 min.

Wskazania:

- skóra zmęczona
- nadmierna tkanka tłuszczowa
- osłabienie skóry podczas diet odchudzających
- nadmierna tkanka tłuszczowa
- wszystkie formy cellulitu

Masaż świecą

Masaż wykonany przy użyciu aromatycznych świec ma wiele zalet. Korzyści z poddania się masażowi świecą są ogromne nie tylko dla psychiki lecz także dla skóry. Staje się ona elastyczna, miękka w dotyku, jedwabiście gładka i otulona przyjemnym aromatem. Skóra jest o wiele bardziej nawilżona, odżywiona, ukrwiona i promienista. Pomaga w walce z rozstępami, cellulitem, neutralizuje wolne rodniki. Bazą świec są naturalne oleje roślinne: sojowy, z nasion konopi, otrąb ryżu, pestek moreli i winogron, awokado, jojoba, makadamii oraz masło shea i witamina E. Całość jest wzbogacona woskiem pszczelim, co pozwala zastosować jego lecznicze właściwości.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż kamieniami to wykorzystanie tradycyjnych technik masażu z zastosowaniem gorących kamieni. Przyspiesza on procesy wypoczynkowe, zwiększając zdolność wysiłkową organizmu. Wpływa na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, a co za tym idzie, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspieszając dostarczanie substancji odżywczych i równocześnie powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Działa kojąco na wszelkiego rodzaju bóle mięśniowe i napięcia wynikające ze stresu.

Masaż antycellulitowy bańką chińską

Przed przystąpieniem do zabiegu należy wykluczyć ewentualne przeciwwskazania, takie jak zaburzenia krzepliwości krwi, pękające naczynka, świeże urazy, przerwanie ciągłości skóry, choroba nowotworowa, żylaki. Bańka chińska wytwarza podciśnienie, które powoduje zassanie tkanek podskórnych oraz skóry znajdującej się pod bańką co skutkuje intensywnym przekrwieniem oraz ewidentną poprawą stanu mało elastycznej skóry. Zabieg ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się z organizmu zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn. Przyspiesza przemianę materii i powoduje redukcję cellulitu.Przyspiesza przemianę materii i powoduje redukcję cellulitu.

Zobacz także:

Voucher

Masaż w gabinecie Body Relax to idealny prezent dla bliskiej nam osoby, pracownika lub partnera biznesowego

Jeśli nie masz pomysłu na niepowtarzalny prezent dla bliskiej Ci osoby, nie chcesz znowu kupować kwiatków, czekoladek czy tych samych kosmetyków kup zaproszenie na dowolny masaż lub zestaw zabiegów a obdarowana osoba na pewno będzie zadowolona.

Kup Voucher